Katalogu İndir

Online Katalogumuzu İndirmek İçin Tıklayın!

PDF İNDİR

Buffer Tank ve Elevatör Konveyör
Tesisin mal kabul alanında yer alır ve proses hattının başlangıç noktasında bulunur. Tub Lifter ile ürünler Buffer Tank içerisine aktarılır. Tankın hacmi tesisin kapasitesine göre 1-2 ton arasındadır. AISI 304 veya 316 kalite yüksek vasıflı paslanmaz çelik saclardan imal edilmektedir. Elevatör Konveyör farklı seviye ve yöndeki geçişlerde ürünün sağlıklı bir şekilde aktarılmasına imkan sağlar. Götürücü bant gıda tüzüğüne uygun olup suyu süzme özelliği bulunan polietilen malzemedendir. Eğimli çıkış bantı üzerindeki profiller sayesinde ürünlerin tırmanmasını sağlar ve geri kaçmasını engeller. Ayrıca ürünün yıpranmasına imkan vermeden hızlı ve seri bir şekilde sevkiyata veya paketleme hattına geçişine olanak sağlar.
Besleme Konveyörleri
İstenilen en ve boyda gıda tüzüğüne uygun olarak, ürünün cinsine göre, polietilen modüler veya pvc bantlar kullanılarak imal edilir. Şase AISI 304 18/8 kalite yüksek vasıflı paslanmaz çelik saclardan imal edilmektedir. Ürün niteliğine, proses hattının işleyişine bağlı olarak motor devir hızı belirlenerek ürünün istenilen mesafeyi istenilen açıda ve hızda katetmesi sağlanır.
Speed Konveyör
Besleme konveyörleriyle aynı niteliklerde olup hızlı ürün transferinde kullanılmaktadır.
Roller Konveyör (Rulolu Konveyör)
Tesis içerisinde biriktirme, depolama ve paketleme hatlarında verimi artırmak amacıyla kullanılır. Plastik veya paslanmaz çelik rulolar kullanılabilir. Şase tamamen AISI 304 veya 316 kalite yüksek vasıflı paslanmaz çelik saclardan imal edilmektedir. Ağır yük transferine uygun olup özel koşullarda zincirli tahrik sistemi kullanılabilmektedir. Tesisin işleyiş şemasına uygun olarak istenilen en boy ve açıda üretilebilmektedir.

• Gıda İşleme Tesislerinde,
• Et, Tavuk, Balık İşleme Tesislerinde,
• Restorantlar ve Endüstriyel Mutfaklarda,
• Depolama ve Sevkiyat Alanları,
• Endüstriyel Fabrikalarda kullanılabilir.

Endüstriyel Özel Prosesleriniz için Çözümler Sunuyoruz