Fabrika Yerleşimlerinizi Yılların deneyimi ile sektörünüze uygun proses yerleşimleri, 0'dan proje oluşturma, danışmanlık hizmetiyle... Altyapı Dahil Planlıyoruz Tamay Endüstriyel Ürünler Sanayi Paketleme Sektörü Projenize özgü çözümler sunuyoruz. Besleme ve Platform Çözümleri Tamay Endüstriyel Ürünler Sanayi Balık Tesisleri için Balık Boylama Prosesi / Balık Boylama Makinesi Gelişmiş Çözümler Tamay Endüstriyel Ürünler Sanayi Beyaz Et Tesisleri için Manuel Trimleme Prosesi / Hazır Ürün Boylama Makinesi.. Gelişmiş Çözümler Tamay Endüstriyel Ürünler Sanayi Alabalık - Somon Kafa koparma / İç Alma / Yıkama / Gramajlama / Buzajlama / Vakum Sistemleri Profesyonel Çözümler Tamay Endüstriyel Ürünler Sanayi Verimlilik Esaslı Fabrikanıza özgü çözümler sunuyoruz. Çalışma Prosesleri Tamay Endüstriyel Ürünler Sanayi Et - Tavuk Fabrikanıza özgü çözümler sunuyoruz. İleri Filetolama Sistemleri Tamay Endüstriyel Ürünler Sanayi Prosese Özel Balık Pul Alma / İleri Fİletolama / Glaze / IQF Profesyonel Çözümler
Drenaj Sistemleri

Ürünleri Gör
Paketleme Sektörü

Ürünleri Gör
Özel İmalatlar

Ürünleri Gör
Balıkçılık Sektörü

Ürünleri Gör
Tavukçuluk Sektörü

Ürünleri Gör
Kırmızı Et Sektörü

Ürünleri Gör

Hakkımızda

Yılların Tecrübesi ile..

1946 yılında İzmir’de kurulan firmamız, kullanıcıya profesyonel çözümler sunan, hijyen, fonksiyonellik, estetik ve güçlü mukavemet yapısı gözetilerek ürettiği paslanmaz çelikten mamul Gıda İşleme Makina, Ekipmanları ve Atık Su Drenaj Kanalları ve Süzgeçleri ile inşaat, gıda ve sanayi sektörünün ihtiyaçlarına kısa sürede cevap verebilmektedir.

Ürünlerimiz

Dünya’nın Her Yerinde

Yılların vermiş olduğu deneyim ve bilgi birikimiyle, tesislerinize özel proses ve ürün geliştirmede öncü çözümler sunuyoruz. 

0
Yıllık Deneyim
0
Proje Kusursuz Tamamlandı
0
Farklı Ülkede

Endüstriyel Özel Prosesleriniz için Çözümler Sunuyoruz