Katalogu İndir

Online Katalogumuzu İndirmek İçin Tıklayın!

PDF İNDİR

Semercioglu01.354

Beyaz et sektörlerine yönelik yenilikçi projelerimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda hijyenik, ergonomik ve kalite odaklı üretim yapıyoruz.

Beyaz Et İleri İşleme Hattı

AISI 304 – 316 kalite yüksek vasıflı paslanmaz çelikten imal edilen, hijyen ve gıda normlarına uygun; prosese göre dizayn ettiğimiz, beyaz etlerin işlenip, paketlemeye hazır hale getirildiği verimlilik ana hedefli ileri işleme hatlarıdır.

İleri Filetolama Makinesi

AISI 304 – 316 kalite yüksek vasıflı paslanmaz çelikten imal edilen, hijyen ve gıda normlarına uygun; prosese göre dizayn ettiğimiz, beyaz etlerin işlenip, paketlemeye hazır hale getirildiği verimlilik ana hedefli akıllı ileri filetolama makineleridir. Ayrıca ürün ve personel bazlı veri dökümü alınabilmektedir.

Taşıma Konveyörleri

AISI 304 – 316 kalite yüksek vasıflı paslanmaz çelikten imal edilen, hijyen ve gıda normlarına uygun; prosese göre ürünün bir yerden başka bir yere taşınmasını sağlayan sistemlerdir. Konveyör hatlarımızın, tesisin işleyişi ve makinelerinizin konumuna göre proje bazlı olarak yerleşimini sağlıyoruz.

Endüstriyel Özel Prosesleriniz için Çözümler Sunuyoruz.