tamay1946

TAMAY ENDÜSTRİYEL ÜRÜNLER;
Kullanıcıya profesyonel çözümler sunan; hijyen, fonksiyonel, estetik ve güçlü mukavemet yapısı ile gerek İnşaat gerekse de Gıda Sanayi sektörüne yönelik ihtiyaçlara cevap vermektedir.

1946 yılında İzmir’de bakır işleme tesisi olarak ticari hayatına başlayan firmamız,
kendini günümüz teknolojisi ile sürekli yenileyen, yaratıcı fikirler ile fark yaratan ve müşteri memnuniyeti ilkesini kendine hedef seçmiştir.

Her türlü Gıda İşleme tesislerinin ihtiyaçlarına yönelik, HACCP Gıda Güvenliği Sistemi kuralları gözönünde tutularak ve işleyişlerini kolaylaştıran tamamı 304 ve 316 kalite yüksek vasıflı paslanmaz çelik saç, boru ve profillerden mamül ürün grupları ile proje bazlı imalat yapmaktadır.

Faaliyet gösterdiğimiz tüm alanlarda çalışanlarımız ve müşterilerimizin tam uyum sağlaması için sürekli kendimizi geliştirip, etkili Pazar araştırma ve kalite yönetimi ile sektörde sürekliliğe ve yeniliğe önem vermektedir.

Tesislerin öncelikli ihtiyacı olan Atık Su Sistem çözümlerini proje ve kullanıma bağlı olarak uygun drenaj sistemleri ile projelendiren Tamay Endustriyel, tesis içerisinde işleyişi kolaylaştıran paslanmaz çelik ekipmanların imalatını yapmaktadır. Ürün gruplarımız ISO 9001:2015 ve CE belgelidir.