Katalogu İndir

Online Katalogumuzu İndirmek İçin Tıklayın!

PDF İNDİR

20130725 113000. 1

Kırmızı Et sektörüne yönelik, yenilikçi projelerimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda hijyenik, ergonomik ve kalite odaklı üretim yapıyoruz.

İleri Filetolama Makinesi 

AISI 304 – 316 kalite yüksek vasıflı paslanmaz çelikten imal edilen, hijyen ve gıda normlarına uygun; prosese göre dizayn ettiğimiz, kırmızı etlerin işlenip, paketlemeye hazır hale getirildiği verimlilik ana hedefli akıllı ileri filetolama makineleridir. Ayrıca ürün ve personel bazlı veri dökümü alınabilmektedir.

Parçalama Hattı

AISI 304 – 316 kalite yüksek vasıflı paslanmaz çelikten imal edilen, hijyen ve gıda normlarına uygun; prosese göre dizayn ettiğimiz, kırmızı etlerin işlenip, paketlemeye hazır hale getirildiği verimlilik ana hedefli işleme hatlarıdır.

Taşıma Konveyörleri

AISI 304 – 316 kalite yüksek vasıflı paslanmaz çelikten imal edilen, hijyen ve gıda normlarına uygun; prosese göre ürünün bir yerden başka bir yere taşınmasını sağlayan sistemlerdir. Konveyör hatlarımızın, tesisin işleyişi ve makinelerinizin konumuna göre proje bazlı olarak yerleşimini sağlıyoruz.

Checkweigher/Otomatik Hassas Tartım Konveyörü

AISI 304 – 316 kalite yüksek vasıflı paslanmaz çelikten imal edilen, hijyen ve gıda normlarına uygun; prosese göre ürünün (parça/dilim kırmızı et) bir yerden başka bir yere taşınırken, bu taşınma esnasında hassas bir şekilde tartılmasını sağlayan sistemlerdir.

Z Çöp Atık Konveyörü

AISI 304 – 316 kalite yüksek vasıflı paslanmaz çelikten imal edilen, hijyen ve gıda normlarına uygun; prosese göre atık ürünü livar, kasa veya vakum sistemine taşıyan konveyörlerdir. Yapısında taşıma profilli (paletli) düz modüler bant bulunmaktadır.

Endüstriyel Özel Prosesleriniz için Çözümler Sunuyoruz.