Katalogu İndir

Online Katalogumuzu İndirmek İçin Tıklayın!

PDF İNDİR

Tamay Endustriyel Urunlerd

Fonksiyonel Tasarım, Yaratıcı Ve İşlevsel Projeler

Paslanmaz Çelik Z Elevatörler ve Z Konveyörler

AISI 304 – 316 kalite yüksek vasıflı paslanmaz çelikten imal edilen, hijyen ve gıda normlarına uygun konveyörlerdir. Projenize uygun tasarlanmaktadır.

Paslanmaz Çelik Platformlar

Endüstriyel tesislerin paketleme proseslerinde, dikey çok kefeli terazinin yerleştiği ve prosese kompakt çözüm sunan, ergonomik tasarıma sahip tamamı AISI 304 – 316 kalite yüksek vasıflı paslanmaz çelikten imal edilen, hijyen ve gıda normlarına uygun platformlardır.

Konveyör Sistemleri

AISI 304 – 316 kalite yüksek vasıflı paslanmaz çelikten imal edilen, hijyen ve gıda normlarına uygun; ürünleri, tesis içinde prosese uygun olarak taşıma işlemini gerçekleştiren konveyörlerdir.

Vidalı Konveyör

AISI 304 – 316 yüksek vasıflı paslanmaz çelikten imal edilen, hijyen ve gıda normlarına uygun; toz ve granüllü ürünleri, tesis içinde prosese uygun olarak taşıma işlemini gerçekleştiren konveyörlerdir.

Rulolu Konveyör

AISI 304 – 316 yüksek vasıflı paslanmaz çelikten imal edilen, hijyen ve gıda normlarına uygun; paketlenmiş ürünleri, tesis içinde prosese uygun olarak taşıma işlemini gerçekleştiren konveyörlerdir. Taşıma işlemini yapısındaki rulolar vasıtasıyla yapmaktadır.

Mekanik & Manyetik Sarsak

AISI 304 – 316 yüksek vasıflı paslanmaz çelikten imal edilen, hijyen ve gıda normlarına uygun; taneli ürün gruplarının, birbirinden ayrışmasına ve hız ayarlanabilir manyetik/mekanik sarsak beslemesi ile bir sonraki proses makinesi veya konveyörüne aktarılmasını sağlar.

Besleme Helezonu

AISI 304 – 316 yüksek vasıflı paslanmaz çelikten imal edilen, hijyen ve gıda normlarına uygun; toz ve granüllü ürünleri, tesis içinde prosese uygun olarak yapısındaki helezon vasıtasıyla taşıma işlemini gerçekleştiren konveyörlerdir. Yapısında sarsaklı besleme tankı olan modelimiz de mevcuttur.

Livar Deviriciler

AISI 304 – 316 yüksek vasıflı paslanmaz çelikten imal edilen, hijyen ve gıda normlarına uygun; 500 – 1000 kg kapasiteli her boy ve ölçüde livarı, yapısındaki hidrolik pistonlar vasıtasıyla prosesin bir sonraki aşamasına; çalışma masaları veya besleyici tanklara deviren makinedir.

Endüstriyel Özel Prosesleriniz için Çözümler Sunuyoruz.