Katalogu İndir

Online Katalogumuzu İndirmek İçin Tıklayın!

PDF İNDİR

IMG 9831d 1

Endüstriyel tesislerinizde üretim ve işleyişinizi kolaylaştıracak tamamı paslanmaz çelik ürünlerdir.

 Tublifter – Livar Deviriciler

AISI 304-316 kalite yüksek vasıflı paslanmaz çelikten imal edilen, hijyen ve gıda normlarına uygun; 500Kg ve daha düşük kapasiteli her boy ve ölçüde livarı, yapısındaki hidrolik pistonlar vasıtasıyla prosesin bir sonraki aşamasına; çalışma masaları veya besleyici tanklara deviren makinedir. Yapısındaki tekerlekler sayesinde rahatlıkla hareket edebilmektedir.

Endüstriyel Tartım Sistemleri

AISI 304-316 kalite yüksek vasıflı paslanmaz çelikten imal edilen, hijyen ve gıda normlarına uygun; rulolu paketleme konveyörlerinin devamı olarak sistemlerinize entegre edilen, paketlenmiş ürünlere hassas tartım yapan ve istenilen proses ile haberleşerek koordineli bir şekilde çalışmasını sağlayan sistemdir.

Paslanmaz Çelik Çalışma Masaları

Tamamı AISI 304-316 kalite yüksek vasıflı paslanmaz çelikten imal edilen, hijyen ve gıda normlarına uygun; talep edilen ölçü ve ebatlarda tasarlanabilen paketleme, geçici stok ve çalışma masalarıdır.

Paslanmaz Çelik Tanklar

Tamamı AISI 304-316 kalite yüksek vasıflı paslanmaz çelikten imal edilen, hijyen ve gıda normlarına uygun; değişken kapasiteli gıda, ilaç, kimya sektörlerinde kullanıma uygun prosesinize uygun üretilen tanklardır. Tekerlekli yapısıyla hareket kolaylığı sağlar.

Paslanmaz Malzeme Arabaları

Tamamı AISI 304-316 kalite yüksek vasıflı paslanmaz çelikten imal edilen, hijyen ve gıda normlarına uygun; prosesinize/ihtiyacınıza uygun ebatlarda üretilebilen malzeme taşımak için tasarlanmış, kilit mekanizmalı tekerlekli tesis içi kullanıma uygun arabalardır.

Paslanmaz Çelik Evye

Tamamı AISI 304-316 kalite yüksek vasıflı paslanmaz çelikten imal edilen, hijyen ve gıda normlarına uygun; tesis içerisinde hijyeni sağlamak amacıyla kullanılan evyeler, ayaktan basmalı(pedallı) sistem sayesinde hijyen standartlarınızı bir üst seviyeye taşımaktadır.

Paslanmaz Çelik Soyunma Dolabı

Tamamı AISI 304-316 kalite yüksek vasıflı paslanmaz çelikten imal edilen, hijyen ve gıda normlarına uygun; personel sayısına göre tasarlanan dolaplardır. İçerisinde personelin kirli kıyafetlerini, temiz kıyafetlerini ve ayakkabılarını ayırabileceği bölmeler yer almaktadır. Ayrıca içerisine askılık da takılabilmektedir.

Paslanmaz Çelik Yağ Ayırıcı

Tamamı AISI 304-316 kalite yüksek vasıflı paslanmaz çelikten imal edilen, hijyen ve gıda normlarına uygun yağ ayırıcılar, hayvansal ve bitkisel yağların şehir drenaj sistemine ulaşmadan tutulmasını sağlar.

Endüstriyel Özel Prosesleriniz için Çözümler Sunuyoruz.