Katalogu İndir

Online Katalogumuzu İndirmek İçin Tıklayın!

PDF İNDİR

9O2A5363 1536x1024 2

Filetolama, Verimlilik İstasyonları Ve Boylama Hatları

Boylama Makinesi / Grader

AISI 304 – 316 kalite yüksek vasıflı paslanmaz çelikten imal edilen, hijyen ve gıda normlarına uygun; balıkların gramajlarına göre sınıflandırılmasını sağlayan prosesin tümüdür.

Kompakt Boylama

Tamay Kompakt Boylama Makinesi boylama makinelerinin temel özelliği olan ürün gruplarını ağırlıklarına göre tasnif etme özelliğini taşıyarak , tesis içerisinde dar alanlarda işlevsel kullanımına imkan sağlar.

Manuel Filetolama Hattı

AISI 304 – 316 kalite yüksek vasıflı paslanmaz çelikten imal edilen, hijyen ve gıda normlarına uygun; prosese göre dizayn ettiğimiz, tezgah üstü gelen ürün kasa bölümü, manuel filetolama masaları ve atık helezonu/atık konveyörü sistemlerinin yer aldığı makine prosesidir.

Manuel Seçme Masası Ve Platformu

AISI 304 – 316 kalite yüksek vasıflı paslanmaz çelikten imal edilen, hijyen ve gıda normlarına uygun; aynı anda 2 personelin çalışabileceği şekilde tüm iş güvenliği standartları göz önüne alınarak tasarlanmış basamaklı/merdivenli platform ve platformun üzerindeki seçme masasından oluşur.

Z Çöp Atık Konveyörü

AISI 304 – 316 kalite yüksek vasıflı paslanmaz çelikten imal edilen, hijyen ve gıda normlarına uygun; prosese göre atık ürünü livar, kasa veya vakum sistemine taşıyan konveyörlerdir. Yapısında taşıma profilli(paletli) düz modüler bant bulunmaktadır.

Konveyör Sistemleri

AISI 304 – 316 kalite yüksek vasıflı paslanmaz çelikten imal edilen, hijyen ve gıda normlarına uygun; prosese göre ürünün bir yerden başka bir yere taşınmasını sağlayan sistemlerdir. Konveyör hatlarımızın, tesisin işleyişi ve makinelerinizin konumuna göre proje bazlı olarak yerleşimini sağlıyoruz.

Hazır Ürün Masaları

Tamamı AISI 304 – 316 kalite yüksek vasıflı paslanmaz çelikten imal edilen, hijyen ve gıda normlarına uygun; talep edilen ölçü ve ebatlarda tasarlanabilen paketleme, geçici stok ve çalışma masalarıdır.

Otomatik Koli – Paket Buzajlama Makinesi

AISI 304 – 316 kalite yüksek vasıflı paslanmaz çelikten imal edilen, hijyen ve gıda normlarına uygun; ürün dolu koli, kasa veya straforların, tesis içinde prosese uygun olarak yapısındaki helezon vasıtasıyla otomatik gramajlayarak dolumunun yapılmasını sağlayan makine ve ekipmandır.

Tublifter – Livar Deviriciler

AISI 304 – 316 kalite yüksek vasıflı paslanmaz çelikten imal edilen, hijyen ve gıda normlarına uygun; 500 -1000 kg kapasiteli her boy ve ölçüde livarı, yapısındaki hidrolik pistonlar vasıtasıyla prosesin bir sonraki aşamasına; çalışma masaları veya besleyici tanklara deviren makinedir.

Rulolu Konveyörler

AISI 304 – 316 kalite yüksek vasıflı paslanmaz çelikten imal edilen, hijyen ve gıda normlarına uygun; paketlenmiş ürünleri, tesis içinde prosese uygun olarak taşıma işlemini gerçekleştiren konveyörlerdir. Taşıma işlemini yapısındaki rulolar vasıtasıyla yapmaktadır.

Checkweigher/Otomatik Hassas Tartım Konveyörü

AISI 304 – 316 kalite yüksek vasıflı paslanmaz çelikten imal edilen, hijyen ve gıda normlarına uygun; prosese göre ürünün bir yerden başka bir yere taşınırken, bu taşınma esnasında hassas bir şekilde tartılmasını sağlayan sistemlerdir.

Gooseneck Konveyörü

AISI 304 – 316 kalite yüksek vasıflı paslanmaz çelikten imal edilen, hijyen ve gıda normlarına uygun; boylama prosesinde, seçme masası ve platformu sonrası slotlu balık besleme konveyörleridir.

İnfeed – Speed Konveyörleri

AISI 304 – 316 kalite yüksek vasıflı paslanmaz çelikten imal edilen, hijyen ve gıda normlarına uygun; boylama prosesinde, Gooseneck (slotlu) konveyörü sonrası ve Checkweigher / Otomatik Hassas Tartım Konveyörü öncesi yer alan konveyörlerdir.

Buffer Yıkama Tankı ve Z Konveyörü

AISI 304 – 316 kalite yüksek vasıflı paslanmaz çelikten imal edilen, hijyen ve gıda normlarına uygun; ürünlerin tank içerisinde beklerken yıkanmasını ve üzerindeki istenmeyen atıkların uzaklaştırılmasını sağlayan ve ardından tank içerisindeki ürünleri, Z konveyörü vasıtasıyla taşıyarak prosesinizi besleyen makinedir.

Blowerlı Yıkama Tankı ve Z Konveyörü

AISI 304 – 316 kalite yüksek vasıflı paslanmaz çelikten imal edilen, hijyen ve gıda normlarına uygun; filetolanmış ya da temizlenmiş balık, sebze gibi ürünlerin tank içerisinde beklerken yıkanmasını ve üzerindeki istenmeyen atıkların uzaklaştırılmasını sağlayan ve ardından tank içerisindeki ürünleri, Z konveyör vasıtasıyla taşıyarak prosesinizin devamını sağlayan makinedir.

Glaze Tankı ve Z Konveyörü

AISI 304 – 316 kalite yüksek vasıflı paslanmaz çelikten imal edilen, hijyen ve gıda normlarına uygun; ürünlerin daldırma yöntemiyle su çekmesini sağlayan devirdaim pompalı Z konveyörlü sistemdir.

Koli – Paket Tartım İstasyonu

AISI 304 – 316 kalite yüksek vasıflı paslanmaz çelikten imal edilen, hijyen ve gıda normlarına uygun; rulolu paketleme konveyörlerinin devamı olarak sistemlerinize entegre edilen, paketlenmiş ürünlere hassas tartım yapan ve istenilen proses ile haberleşerek koordineli bir şekilde çalışmasını sağlayan sistemdir.

Nozullu Yıkama Kabini

AISI 304 – 316 kalite yüksek vasıflı paslanmaz çelikten imal edilen, hijyen ve gıda normlarına uygun; ürünün konveyör üstü nozullar vasıtasıyla basınçlı su ile yıkanmasını sağlayan prosestir. Somon – Alabalık İç Alma Hatlarının bir bölümüdür.

Pul Alma Makinesi

AISI 304 – 316 kalite yüksek vasıflı paslanmaz çelikten imal edilen, hijyen ve gıda normlarına uygun; yapısındaki özel tamburun, randımanlı bir şekilde dönmesi sonucu pullu deniz ürünlerinin pullarından ayrışmasını sağlayan makinedir.

Somon – Alabalık iç Alma Hattı

AISI 304 – 316 kalite yüksek vasıflı paslanmaz çelikten imal edilen, hijyen ve gıda normlarına uygun; somon ve alabalık gibi büyük balıklarda 30 ürün/dakika hızda kafa koparma, iç alma, iç temizleme ve yıkama proseslerinin yapılabildiği proseslerin tümüdür.

Vakum Sistemi

AISI 304 – 316 kalite yüksek vasıflı paslanmaz çelikten imal edilen, hijyen ve gıda normlarına uygun; proseslerinizin atıklarının işleme hatlarından, yapısındaki vakum pompası vasıtasıyla atık deponuza aktarılmasını sağlayan sistemdir.

Hassas Paketleme Makinesi / Target Batcher

AISI 304 – 316 kalite yüksek vasıflı paslanmaz çelikten imal edilen, hijyen ve gıda normlarına uygun; donuk ürün gruplarının, taneli ürün gruplarının veya filetolanmış ürün gruplarının hedef gram ve paket adet aralığında eşleştirilerek paketler haline getirilmesini sağlar.

Verimlilik İşleme ve Trimleme İstasyonu

AISI 304 – 316 kalite yüksek vasıflı paslanmaz çelikten imal edilen, hijyen ve gıda normlarına uygun; prosese göre dizayn ettiğimiz, balıkların işlenip paketlenmeye hazır hale getirildiği verimlilik ana hedefli işleme hatlarıdır. Belirli türlerde yarı otomatik sistemde tartılmış balıklar, personel tarafından manuel olarak filetolandıktan sonra, filetolanmış ürünün tekrar tartıldığı ve ilk ve son tartıma göre personel çalışma verimliliğine dair veri çıktısı alabilen yarı otomatik akıllı filetolama hattıdır.

Endüstriyel Özel Prosesleriniz için Çözümler Sunuyoruz.